Sākumlapa IKontakti
Servisa pieteikšana 67860510 
Vispārēja informācija 67860512 
Rezerves daļas 67860518 
Touran


Modernās tehnoloģijas atvieglo ikdienas dzīvi un padara to mazāk ikdienišķu. Jaunajā Touran ir vairāk nekā 50 inovāciju, kas radīs jūsu dzīvē vairāk braukšanas prieka un viegluma. Šajā automobilī drošība, komforts un vadības vieglums sasniedz jaunas dimensijas. To varēsiet novērtēt neskaitāmās situācijās, piemēram, sastrēgumos, manevrējot atpakaļgaitā, braucot ar piekabi vai brīdī, kad vēlēsieties klausīties savas iecienītākās dziesmas. Jaunais Touran ir pārliecinošs dažādās jomās: tam ir pārdomāta telpas koncepcija, savā klasē lielākais bagāžas nodalījums, kā arī inovatīvi risinājumi sīkākajās detaļās un liela fleksibilitāte.


Pārdomātāki, platāki, ērtāki: LED gaismas, kas pieejamas papildaprīkojumā, izgaismo ceļu daudz labāk nekā ierastie lukturi. Tālo gaismu asistents ar dinamisko gaismu regulāciju Dynamic Light Assist, kas pieejama pēc vēlēšanās, ļauj nepārtraukti braukt ar tālajām gaismām, neapžilbinot pretī braucošos satiksmes dalībniekus. Ir vēl kāda priekšrocība: LED lampu gaismas ir īpaši patīkamas acīm, tādā veidā uzlabojot jūsu koncentrēšanās spējas.


Vēlaties vērot mākoņus un skaitīt zvaigznes? Līdz ar savā klasē lielāko elektriski vadāmu panorāmas jumtu jaunais Touran pēc izvēles piedāvā izcilu skatu, ko var baudīt no visām braucēju vietām. Arī tumsā tas piesaistīs skatienus, jo panorāmas jumts no sāniem tiek izgaismots ar tikko manāmiem gaismas stariem. Iekāpjot automobilī, viegli tiek izgaismota grīda. Jumta apgaismojuma intensitāti var pielāgot pēc vēlēšanās.

Individuāls ērtību līmenis jaunajā Touran ir saistīts ar gaisu: ar papildus pieejamo sistēmu Pure Air Climatronic, kurā ir ietverta temperatūras regulēšanas iespēja trīs zonās, vadītājs, blakussēdētājs un pasažieri uz aizmugurējiem sēdekļiem var neatkarīgi iestatīt katrs sev vēlamo temperatūru. Turklāt, pateicoties biofiltram, kas ir uzstādīts MPV segmenta unikālajā automātiskajā klimata kontroles sistēmā, putekšņiem un citiem alergēniem varam teikt: ieejas nav!

 • Filtrs aizsardzībai pret alerģiju izraisītājiem
 • Kaitīgās vielas paliek ārpusē
 • Stikli nesvīst
 • 3 klimata kontroles iekārtas režīmi, tostarp „maigās darbības” funkcija


 • Braucot jaunajā Touran, varat pilnībā baudīt multividi arī brauciena laikā. Pēc vēlēšanās automobilī tiek nodrošināts pilnībā digitāls multivides šovs, jo informācijas un izklaides sistēmu var saslēgt kopā ar mobilajām ierīcēm. Aizmugures sēdekļos mazie (un lielie) pasažieri var skatīties mīļākās filmas, klausīties jaunākos mūzikas hitus vai tērzēt ar draugiem Facebook, bet tajā pašā laikā priekšā ir iespējams vadīt lietojumprogrammas informācijas un izklaides sistēmā, kā arī pārbaudīt nozīmīgākos automobiļa datus.
  * Sērijas izstrādes modelis. Daļā attēlu ir redzams pēc izvēles pieejams aprīkojums, kas pieejams par papildu samaksu. Dažas šajā materiālā attēlotās automobiļa detaļas var atšķirties no faktiskajām Vācijas piegādes programmā ietvertajām automobiļu detaļām.
  Volkswagen centrs I Ulmaņa gatve 86, Rīga, LV-1046 I Tālr.: +371 67860510 e-mail: moller@moller.lv
  © Volkswagen 2011