Sākumlapa IKontakti
Servisa pieteikšana 67860510 
Vispārēja informācija 67860512 
Rezerves daļas 67860518 
Sharan Sharan
Modeļa apraksts
Jaunais Sharan ir pietiekami liels ikvienam.
Ietilpīga greznība.
Jaunā Sharan ietilpīgais salons un pārdomātā un pielāgojamā sēdekļu sistēma ļaus pārvadāt visu, kas vien nepieciešams. Ja bagāža apgrūtina redzamību, aklās zonas sensors nodrošina papildu palīdzību.
Vieta visam, tikai ne problēmām.
Jaunā Sharan bagāžas telpa ar līdz pat 2,450 l ietilpību ir noderīga ikdienā, kā arī īpašos gadījumos. Pateicoties lielajam bagāžas nodalījuma pārsegam, jūs varat no svešām acīm viegli paslēpt arī liela izmēra kravu.


Pielāgojams jebkurai situācijai.
Sharan pielāgojamā sēdekļu sistēma ļauj pielāgot interjeru jebkurai situācijai. Pārvācaties? Vienkārši nolokiet visus sēdekļus. Visa ģimene dodas izbraukumā ar velosipēdiem? Nolokiet aizmugurējos sēdekļus. Vedat pusi futbola komandas? Izmantojiet visas septiņas sēdvietas.
Žilbinošs izskats gan dienā, gan naktī.
Vedat bērnus mājās no ballītes? Jaunajam Sharan tas ir nieks. Tas bez problēmām nakti pārvērš dienā, izmantojot lielos un jaudīgos priekšējos lukturus. Pieejams arī ksenona lukturu variants ar LED dienas braukšanas gaismām.


Jūs netiksiet pamesti tumsā.
Vecāki nevar vienmēr pamanīt visu. Pusaudži par šādu trūkumu nesūdzas, bet satiksmē tas var būt bīstami. Lai, mainot joslas, viss tiktu pamanīts, papildaprīkojumā pieejams aklās zonas sensors, kas sistēmas iespēju robežās ziņo par citu automobiļu parādīšanos aklajā zonā, izmantojot jaunā Sharan ārējo atpakaļskata spoguļos iebūvēto LED displeju.


Volkswagen centrs I Ulmaņa gatve 86, Rīga, LV-1046 I Tālr.: +371 67860510 e-mail: moller@moller.lv
© Volkswagen 2011