Sākumlapa IKontakti
Servisa pieteikšana 67860510 
Vispārēja informācija 67860512 
Rezerves daļas 67860518 
Polo
Atšķirīgs - jaunais Polo

Tas var kalpot kā Jūsu personības vai dzīvesveida raksturojums. Varbūt statusa simbols, vai vienkārši – pārvietošanās līdzeklis. Neatkarīgi no tā, kādu lomu Jūsu dzīvē spēlē auto, tas vienmēr kaut ko stāsta par Jums. Ļaujiet šim stāstam būt neatkārtojamam – izvēlieties Polo!

Atstāj iespaidu
Dažkārt pietiek ar vienu skatienu un viss kļūst skaidrs – Polo ir auto, uz kuru gribas lūkoties vēlreiz. Tā dizainā ikreiz iespējams atklāt kaut ko jaunu, savdabīgu un fascinējošu. Piemēram, tā spēcīgi veidoto virsbūvi, nedaudz slīpi novietotos lukturus, kurus savieno platā josla, ko veido radiatora režģa līstes un atlētiski izliektās sānu durvis.

 

Uzticams
Ne vienmēr labs dizains un stabilu vērtību apvienojums kopsummā dod labus rezultātus. Polo ir izņēmums. Tā pamatā ir ielikta nemainīgā Volkswagen kvalitāte. Pateicoties tai, Jūs vēl ilgi varēsiet priecāties un dalīties priekā par savu Polo, jo tas ļāvis kļūt mobilām vairākām paaudzēm.
Spēcīgs raksturs
Spēcīgam raksturam piedien neatlaidība, pašapziņa, neatkarība. Šīs īpašības lieliski raksturo Polo. Pievērsiet uzmanību spēcīgajiem benzīna un Common Rail dzinējiem, kā arī papildaprīkojumā pieejamajai sporta piekarei un iespējai izvēlēties vieglmetāla diskus.

Volkswagen centrs I Ulmaņa gatve 86, Rīga, LV-1046 I Tālr.: +371 67860510 e-mail: moller@moller.lv
© Volkswagen 2011