Sākumlapa IKontakti
Servisa pieteikšana 67860510 
Vispārēja informācija 67860512 
Rezerves daļas 67860518 
Jetta
Gatavs jauniem pārbaudījumiem.
Jetta dizainā ir ievērotas klasiskās sedana formas. Tā pilnīgās proporcijas iemieso nebeidzamu eleganci.

Tonēti logi
Vizuāls papildinājums pasažieru komfortam: papildaprīkojumā pieejamie tonētie aizmugurējie sānu logi un bagāžas nodalījuma logs pasargā salonu no karstajiem saules stariem.

Sportisks izskats, kas vienlaikus ir arī praktisks.
Tonētie logi vairo komfortu, tādējādi izceļot arī Jetta sportisko izskatu. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties tonētus aizmugurējos sānu logus un bagāžas nodalījuma logu. Tie samazina saules gaismu salonā par līdz pat 65%, nodrošinot patīkamāku gaisa temperatūru un piesaistot skatienus no ārpuses.
Ārējais dizains
Bagāžas nodalījums, kuram ir vairāk nekā tikai estētiska funkcija: patiesu vērtību tam piešķir 510 litru ietilpība un bagāžas nostiprināšanas iespējas.

Vienkārša iekraušana un droša glabāšana.
Pateicoties 510 litru ietilpībai un lielajām bagāžas nodalījuma durvīm, Jetta bagāžas nodalījumā ir viegli iekraut pat ļoti apjomīgus priekšmetus. Uz dubulta enkura formas pakaramā iespējams uzkārt sporta somas vai iepirkumu maisiņus. Praktiskās mantu novietnes ir iebūvētas bagāžas nodalījuma apšuvumā, ļaujot droši uzglabāt arī mazākus priekšmetus.
Dizains
Nevainojama pilnība: Jetta izceļas ar valdzinošu, klasisku siluetu un augstvērtīgām detaļām.

Sedans ar milzu dinamiku.
Jetta ir klasiskā dizainā veidots sedans ar izteikti saskaņotām proporcijām. Izteiksmīga priekšpuse, uzlabota aizmugure, lieli diski un aerodinamisks siluets: šīs ir īpašības, kas liecina par tā sportiskumu un eleganci. To izceļ uzkrītošās apakšējās gaisa ieplūdes atveres un radiatora režģis ar hromētiem ietvariem. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties aizmugurējos LED lukturus, kas ne vien piesaista skatienus, bet arī ievērojami uzlabo apgaismojumu, ir daudz izturīgākas un ekonomiskākas.
<empty>
Diski
Īpaši it visur: standartaprīkojumā iekļautie "Navarra" diski lieliski papildina virsbūves dizainu. Plašais disku klāsts atbilst visdažādākajām vēlmēm.

Nebeidzamas iespējas radīt pareizo iespaidu par sevi.
Jetta ir aprīkota ar 16 collu „Navarra“ diskiem, kuru izmērs ir 6,5 J x 16.

Klāstā pieejami dažādi diski, sākot no askētiski, eleganta dizaina un beidzot ar izteikti dinamisku dizainu.
Panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu
Sedans ar kabrioleta iezīmēm: izvēlieties savai Jetta panorāmas jumtu ar atbīdāmu un nolaižamu logu un izbaudiet debesu sniegto brīvību.

Saule, gaiss un brīvība.
Ja vēlaties plašuma izjūtu automobilī, tad Jetta jums to spēs sniegt. Panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu padara salonu gaišāku un nodrošina svaigāku gaisu. Tas ir atverams elektroniski dažādās pozīcijās. Tam ir īpašs vēja novirzītājs, kas novērš caurvēju un samazina vēja radīto troksni. Tāpat nav jāuztraucas arī par spēcīgu saules gaismu. Pats logs ir tonēts, kā arī ir pieejams praktisks loga aizklājs, kas aizsedz traucējošos saules starus, kad jumts ir aizvērts.
<empty>
<empty>
Priekšējie lukturi
Hologēns, biksenons, LED: automobilī Jetta pieejama visjaunākā apgaismošanas tehnoloģija.

Izcila redzamība un fantastisks izskats.
Jetta standartaprīkojumā ietilpst halogēna priekšējie lukturi. Pateicoties to šaurajai formai, kas ārpusē paplašinās, tie ar radiatora režģi veido lielisku saskaņu.

Izvēloties papildaprīkojumā pieejamos biksenona priekšējos lukturus ar LED dienas braukšanas gaismām, autovadītājiem būs iespēja izbaudīt arī dinamisko līkumu un pagriezienu gaismu priekšrocības. Tās tiek aktivizētas, ieslēdzot pagriezienu rādītājus vai pagriežot stūri, un nodrošina labāku ceļa apgaismojumu. Biksenona lukturu priekšrocība ir arī spilgtāka gaisma un lielāka ekonomija nekā halogēna lukturiem.

Papildaprīkojumā pieejamie miglas lukturi ar pagriezienu gaismām uzlabo redzamību daudzējādā ziņā. Tie ir iebūvēti apakšējā gaisa ieplūdes atverē, radot sportisku izskatu un nodrošinot labu redzamību ne tikai miglas, bet arī stipra lietus laikā. Garāmgājējus un šķēršļus automobiļa tuvumā ir iespējams pamanīt laicīgāk, pateicoties pagriezienu gaismas konusam, kas griešanās laikā apgaismo līkuma pusi. Tādā veidā tiek palielināta drošība un samazināts negadījumu risks.

Volkswagen centrs I Ulmaņa gatve 86, Rīga, LV-1046 I Tālr.: +371 67860510 e-mail: moller@moller.lv
© Volkswagen 2011