Sākumlapa IKontakti
Servisa pieteikšana 67860510 
Vispārēja informācija 67860512 
Rezerves daļas 67860518 
Modeļa apraksts

Tikai tas, kurš spēj ļauties pārmaiņām, saglabā uzticību pats sev.
Jaunais Beetle kļuvis vēl izteiksmīgāks, vēl sportiskāks, vēl pašapzinīgāks.

Jauns veidols
Progresīvāks. Izteiksmīgāks. Nobriedušāks. 21. gadsimta Beetle ieguvis vīrišķīgākas formas, kļuvis garāks un piedāvā vairāk vietas pasažieriem. Šī par 12 mm zemākā un 84 mm platākā auto jauno siluetu rotā pagarināts dzinēja pārsegs, stāvāks vējstikls un lēzenāks jumts. Šādas formas piešķir jaunajam Beetle neticami daudz dinamikas un tādējādi atgādina sportisku kupeju. Jaunajā veidolā saglabātas vairākas klasiskas Beetle vērtības: apaļie lukturi, izliektie sāni, lēzenā jumta pāreja. Savukārt tādi jauni akcenti kā jauns aizmugures lukturu dizains, bufera gaisa atvere un līdzenais dzinēja pārsega apakšmalu plūdums ļauj nepārprotami sajust Volkswagen jauno ēru.
Jauns dizains
Tagad jumts ir pārveidots par modernu stikla panorāmas jumtu ar ērti bīdāmu stikla lūku. Gaismas caurlaidība salonā palielinājusies par 90 procentiem un tas ļauj izbaudīt gan patīkamu atmosfēru, gan jaukus skatus. Vienlaikus jaunais Beetle panorāmas stikla jumts ar skaņas un siltuma izolāciju, kas spēj atstarot 99 procentus UV starojuma un 92 procentus siltuma, gādā par ideālu klimatu Volkswagen salonā.

Jauns iekārtojums
Jaunā Beetle salons rosina patīkamas atmiņas par klasiskām vērtībām – izvēloties "Design" aprīkojumu, Beetle salons iegūst izteiksmīgas detaļas virsbūves krāsā un kompaktu mērinstrumentu paneli ar elegantu centrālo ietvaru. Gaisa izplūdes atveres un modernas izklaides sistēmas perfekti integrētas klasiski elegantajā dizainā, turklāt arī šis auto saglabājis nemainīgas galvenās vērtības, kas raksturo Beetle jau kopš tā pirmsākumiem, – augstu kvalitāti un nevainojamo apdari.
Jauns izskats
Sākot no sērijveida 16 collu tērauda diskiem „Propeller“ līdz papildaprīkojumā pieejamiem, Volkswagen R piedāvātiem ekskluzīviem 19 collu vieglmetāla diskiem – Beetle daudzveidīgā disku izvēles programma piedāvā perfekto aprīkojumu gan Beetle retro faniem, gan izteikti sportiskiem braucējiem. Iespējams izvēlēties starp deviņiem Volkswagen disku dizainiem, turklāt septiņi no tiem veidoti speciāli Beetle. 17 collu alumīnija diskiem „Circle“ un „Turbine“ veidots hromēts centrālais nosegvāciņš, kas rosina nostalģiskas atmiņas par Beetle pirmajiem modeļiem, savukārt sportiski elegantu akcentu piešķir 19 collu diski „Tornado“ ar divu toņu spieķiem melnā un pulētā krāsā.
Volkswagen centrs I Ulmaņa gatve 86, Rīga, LV-1046 I Tālr.: +371 67860510 e-mail: moller@moller.lv
© Volkswagen 2011