Sākumlapa IKontakti
Servisa pieteikšana 67860510 
Vispārēja informācija 67860512 
Rezerves daļas 67860518 
Sharan
Atklājiet nevainojamu skaistumu.
Volkswagen CC ar pārliecību apvieno mūsdienīga limuzīna stāju un dinamiskas kupejas eleganci. Rezultāts ir jāredz - un arī jāsajūt.

Priekšgals
Priekšējās daļas izteiksmīgi horizontālā struktūra un pievilcīgais priekšējo lukturu dizains piešķir Volkswagen CC pašpārliecinātu izskatu.

Formas, kam ir viena funkcija: ideāla apdare.
Volkswagen CC tiešām izceļas citu vidū, to nodrošina, piemēram, tā izteiksmīgā priekšdaļa, kuras skaidrās līnijas liecina par Volkswagen raksturīgajiemdizaina gēniem, vienlaikus izceļot Volkswagen CC unikālo raksturu. Radiatora režģim ir mirdzoša apdare un hromēts ietvars. Hromētā apdare pievilcīgi izceļ arī līnijas un Volkswagen logotipa ietvaru. Kā nepārtraukta josla radiatora režģis harmoniski saplūst ar izteiksmīgajiem biksenona priekšējiem lukturiem, kam papildaprīkojumā ir pieejama pagriezienu gaismu funkcija un LED dienas gaismas.
Kupeja
Volkswagen CC elegantais kupejas siluets nekavējoties piesaista uzmanību.

Tas piepilda visas cerības... un tās arī pārspēj.
Kas par skatu! Volkswagen CC izcilo pievilcību rada kupejas dinamiskums un elegance. Tai raksturīgās līnijas stiepjas no viegli izliektā jumta, pāri bezrāmja durvīm un lejup uz izteiksmīgajiem sānu sliekšņiem. Ārējais dizains izstaro kupejai raksturīgo šarmu, savukārt salons ir pārsteidzoši plašs: standartaprīkojumā aizmugurē sēdošos gaida divi ērti atsevišķi sēdekļi. Ja izvēlēsieties piecu sēdvietu komplektu, Volkswagen CC ērtības varēs izbaudīt līdz pat pieciem cilvēkiem.
Instrumentu panelis
Moderns dizains, atjautīgas funkcijas: Volkswagen CC salona īpašās atmosfēras veidošanā galveno lomu spēlē instrumentu panelis.

Kvalitāte ir redzama smalkās detaļās.
Elegantais Volkswagen CC ar skaidrām līnijām ir pārliecinoša dizaina apliecinājums. Automobiļa salons attaisno uz tā liktās cerības, arī ar glīti izkārtotām mērierīcēm un displejiem, kas priecē acis. Instrumentu paneļa, viduskonsoles un durvju apdares ielaidumi standartaprīkojumā ir "Titanium silver" krāsā, bet papildaprīkojumā ir pieejami ar "Dark brushed aluminium", kā arī "Ebony" un "Walnut" smalka koka apdari. Priekšējām gaisa atverēm un apgaismotajam gaismas slēdzim ir elegants hroma ietvars; arī instrumentu paneļa mērierīcēm ir hromēta apdare. Tradicionālās Volkswagen CC vērtības apliecina klasiskais analogais pulkstenis: izcila apdare un izsmalcināts dizains līdz vissmalkākajai detaļai.
<empty>
Ambience komplekts
Izsmalcināto Volkswagen CC pievilcību var vēl vairāk izcelt, izvēloties, piemēram, papildaprīkojumā pieejamo Ambience komplektu.

Pielāgots apgaismojums.
Apgaismojuma elementi rada salonā īpašu atmosfēru. Ambience komplekts papildina standarta fona apgaismojumu ar dažādiem īpašiem elementiem: pievilcīgus apgaismojuma efektus nodrošina gaismas joslas priekšējās un aizmugurējās durvīs, apgaismoti durvju rokturi iekšpusē, kā arī iekāpšanas un brīdinājumu gaismas priekšējās durvīs. Apgaismojuma intensitāti iespējams pielāgot jūsu vēlmēm.
Paceļamā panorāmas jumta lūka
Ar papildaprīkojumā pieejamo paceļamo panorāmas jumta lūku Jūs jebkurā mirklī varat izbaudīt skatu uz debesīm.

Neierobežots baudījums.
Izsmalcināts dizains, kas galvenokārt piesaista uzmanību nevis sev, bet debesīm virs galvas. Plašā noliecamā panorāmas jumta lūka nemanāmi iekļaujas jumta līnijā, sniedzoties pāri priekšējai daļai līdz pat vidusstatņiem, pielejot salonu ar gaismu. Turklāt to var elektriski pacelt par līdz trijiem centimetriem, lai nodrošinātu atsvaidzinošu gaisa plūsmu.
<empty>
<empty>
Aizmugure
Automobiļa sānu līnijas dramatiski sniedzas uz pārsteidzošo aizmugures daļu, vēl vairāk izceļot tās spēkpilno izskatu. Standrartaprīkojuma LED aizmugurējie lukturi piešķir tam neatkārtojamu izskatu.

Izcils nobeigums.
Aizmugurējās daļas elegantais stils izceļ Volkswagen CC dinamiskumu, aizmugurējam spoilerim liecinot par kupejas jaudu. Vienlaikus aizmugurējo lukturu dizains gādā, lai arī naktī tas atstātu iespaidu.
Diski
Īpašo sporta automobiļa pievilcību lielā mērā ietekmē diski. Tie sniedz Jums vēl vienu iespēju paust savu personību.

Diski, kas atstāj paliekošu iespaidu.
Sportiskās četrdurvju kupejas dinamiskais siluets ideāli sader ar 17 collu "Phoenix" vai "Spa" vieglmetāla diskiem, kas atkarībā no dzinēja versijas ir uzstādīti standartaprīkojumā. Papildaprīkojumā ir pieejami dažādi izskatīgi 18 collu disku modeļi, piemēram, "Interlagos" ar Sterling Silver vai īpaši mirdzošu pulētu apdari. Šīs disku apdares rada īpaši izsmalcinātu efektu, uz virsmas spēlējoties gaismai. Volkswagen R GmbH klāsts ietver arī satriecošus 19 collu "Lugano" Volkswagen R GmbH diskus, kas arī ir krāsoti Sterling Silver krāsā.
<empty>

Volkswagen centrs I Ulmaņa gatve 86, Rīga, LV-1046 I Tālr.: +371 67860510 e-mail: moller@moller.lv
© Volkswagen 2011